Telefon: +90 (312) 419 60 60 - E-posta admin@kuryeadam.com ve ya bilgi için info@kuryeadam.com

Kurye Hizmetleri | ANKARA

Kurye Hizmetleri

Kurye, insanlar arasında hızlı ve güvenli bir şekilde gönderileri taşımakla yükümlü kurulmuş olan şirketler/firmalar topluluğu olmakla beraber yasal yükümlülükleri olan örneğin p1 yetki belgesine sahip olmaladır.

Hizmetlerimiz arasında acil kurye hizmeti bulunmaktadır. Acil olarak evrak, belge gönderileriniz, hamile eşinizin aşerdiği bir meyveyi bulup hızlı bir şekilde teslimatı, acil ilaç ihtiyaclarınızda nöbetci eczanelerden ilaç tahsilatı bu hizmetin içerisine dahildir.

Size özel toplu operasyonlarınızı yine size özel tahsis edilen ekiple dağıtımlarınız yapılmakta ve özel kurye adı ile anılmaktadır. Özel kurye hizmetlerine örnek olarak el ilanı dağıtımı ve broşür dağıtımı uygun gösterilebilmektedir ve firmamızda dağıtımı yapılan broşürlerin her biri her bir apartman her bir sokağın fotoğrafı çekilerek kanıtlanmakta ve 1 broşürünüz bile çöpe gitmemektedir.

El ilanı dağıtımı, bir matbaacılık işi değildir. Ofset olarak baskı çıkarılır dağıtımı, organizasyon şirketleri almaktadır ve bu döngüden gene kurye hizmetlerinden yararlanılmaktadır.

KuryeAdam firması tarafından tüm kurye işlem(hizmet-operasyon)leri | ANKARA içerisinde kurye ankara adlandırılmakta ve aktif hizmet yürütülmektedir.

Kurye'nin Yasal Yükümlülükleri

Yasal olmayan, yetki belgesiz, vergi ödemeyen, merdiven altı illegal kurye kuruluşlarına ve ya toplumsal firmalara kurye gönderisi dağıtımı yaptırmayınız… Aksi bir durumda hem o merdiven altı firmasına hemde size idari para cezası (5.000 TL) uygulanacaktır.

Hakkında admin