Telefon: +90 (312) 419 60 60 - E-posta admin@kuryeadam.com ve ya bilgi için info@kuryeadam.com

Anneler gününde hediyenizi kuryeadam ile gönderin!

11 mayıs anneler gününde annelerimizin hediyelerini kuryeadam kampanyaları ile gönderelim, indirimlerden faydalanalım.

Annelerimizin haklarını hiçbirzaman ödeyemeyeceğimiz gibi onları yine bu 11 Mayıs 2014 tarihli Anneler gününde çiçek, çikolata vb. ve ya sizin belirlediğiniz bir hediyeyi annemize 30 dk. da ulaştıralım. KuryeAdam anneler günü hediyesi başlığı altında bir kampanya oluşturmuş ve 11 Mayıs tarihinde saat 23:59′a kadar bu kampanyanın devamını esas alarak istenilen hediye türünü tedarik ettikten sonra teslimini isterseniz özel bir notunuz ile birlikte sağlamaktadır.

Anneler günü hediyesi, annemize verebileceğimiz küçük bir hediye olsa da değerinin çok büyük olduğunu hepimiz bilebiliriz. Anneler mutlu olmayı hak ederler. Kurye sektöründe Ankara‘da anneler günü hediyesi temin eden ve transfer eden bunun içinse büyük kampanyalar hazırlamış tek firma kuryeadam diyebiliriz.

Anneler günü hediyesi olarak seçilen ürünleri kapıdan alıp kapıya teslim işlemini sadece kısa bir zaman diliminde gerçekleştirdiğimizi daha önce dile getirmiştik fakat küçük hediye ayrıntılarına önem veriyorsak annemizin tarzınıda gayet net bir şekilde biliyorsak yine firmamızın sunduğu klasik paketleme ve abartılı paketleme yöntemlerimizden birini seçerek hizmetimizden kampanya fiyatı ile faydalanabilirsiniz.

11 Mayıs’ta tüm anneler sevinsin ve mutlu olsunlar, biz Kurye ADAM olarak tüm annelerimizin anneler gününü gönülden kutluyoruz.

Hakkında admin