Telefon: +90 (312) 419 60 60 - E-posta admin@kuryeadam.com ve ya bilgi için info@kuryeadam.com

Acil Kurye ve Motorlu Kurye Hizmetleri

GÖNDERİLERİNİZİN ACİLİYETİ!

Şehrin trafiği her geçen gün biraz daha çekilmez hale gelmektedir bu da yetmezmiş gibi yollarımız aynı kalıyor fakat bu keşmekeşin içine yeni yeni araçlar katılmaktadır.

İşte bu çekilmezliğin içinde yetiştirmeniz gereken acil teslimatınız var.Bu kaostan kurtulmanız için size gereken tek formül  kuryeadam motorlu kuryeleridir.Acil kurye hizmetlerinin içerisinde vazgeçilmez en mantıklı seçenek kuryeadam motorlu kuryeleridir.

MOTORLU KURYE İLE VERİLEN ACİL KURYE HİZMETLERİ

Kuryeadam motorlu kuryeleri Acil kurye hizmetleri sunarak  vaktinde yetiştiremeyeceğiniz evraklarınızı yogun trafiğin arasından sıyrılıp geçerek kendilerine bir yol bulur ve evraklarınızı tam vaktinde adreslerine ulaştırırlar.

Sahasında profesyonel olan ekiplerimiz her gün isimleri değişen mahalle, cadde,sokakları sürekli sahada görev yaptıkları için avuçlarının içi gibi bilirler birde adres aramak için vakit harcamazlar.

EN GEÇ 45 DAKİKA!

Kuryeadam ekipleri aldığı tüm acil kurye evraklarını en geç 45 dakika içerisinde istenilen adreslere ulaştırmaktadır.Ekiplerimiz trafik kurallarına saygılıdır ve yasaların gerektirdiği ekipmanlarla donatılmıştır.

Kurye ekiplerimiz gönderilerinizi teslim ettikleri kişinin Kimlik bilgilerini ve imzalarını alarak bilgi formlarına kayıt ederek  bu teslimat bilgilerini size telefon ile bilgi verir ve mail yolu ile size iletirler.

7 GÜN 24 SAAT 365 GÜN HİZMET

7 gün 24 saat esasıyla acil kurye  hizmetleri  sunmakta  olan firmamız % 100 müşteri memnuniyetini  sağlamak için çalışmaktadır.

Kuryeadam’a her türlü kurye talepleriniz  için 419 60 60 no’lu telefon  hattımızdan ulaşarak bilgi edine bilir ve ya iletişim formlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.